<< Maj 2018 >>
PoWtSrCzPiSoNi
 123456
78910111213
141516171819
20
21222324252627
28293031   
KYNOLOGIA.PL - portal społecznościowy miłośników psów

AKTUALNOŚCI: Aukcja i Gala Vivaty na rzecz schroniska w Korabiewicach

dodano: 5 lat temu

Fundacja Viva! organizuje galę Vivaty na rzecz schroniska w Korabiewicach w dniu 5 października, godzina 17:00 w Warszawie. W trakcie imprezy uhonorowane zostaną osoby ze świata mediów i biznesu, które najbardziej zaangażowały się w poprawianie losu schroniskowych zwierząt. Podczas aukcji będzie można wylicytować m.in. olimpijską koszulkę Mateusza Kusznierewicza oraz piłkę z autografem Ronaldo.

Imprezę w warszawskiej restauracji Endorfina Foksal poprowadzą Natalia Jakuła, Piotr Kukulski i Maja Ostaszewska. Podczas gali uhonorowane zostaną gwiazdy oraz osoby ze świata mediów
i biznesu, które najbardziej zaangażowały się w poprawianie losu ponad 400 mieszkańców schroniska - psów, kotów, niedźwiedzi, koni, świń i kóz.

– Poprzez wręczenie statuetek Vivaty Korabiewic pragniemy podziękować osobom, które razem z nami walczyły o dobro korabiewickich zwierząt. Chcielibyśmy także podsumować to, co udało nam się dotychczas zrobić dla schroniska – mówi Cezary Wyszyński, prezes Fundacji MRNRZ – Viva!.

Nad przebiegiem aukcji, która obędzie się w trakcie gali, będzie czuwał Michał Piróg. Wśród licytowanych przedmiotów znajdą się m.in. piłka z autografem Ronaldo, płyta z autografem Paula McCartneya, olimpijska koszulka Mateusza Kusznierewicza, smartfony HTC oraz zegarek TomTom. Pełna lista fantów na aukcję dostępna jest pod linkiem: http://vivaty.pl/przedmioty-na-aukcje/.

Dochód z licytacji zostanie przeznaczony na wykupienie terenu, na którym znajduje się schronisko oraz na jego utrzymanie i odbudowę. Fundacja Viva! opiekuje się żyjącymi tu zwierzętami od lutego, ponosząc wszelkie koszty związane z ich utrzymaniem, leczeniem i sterylizacją, które wynoszą ok. 50 tys. złotych miesięcznie.

– Do końca października mamy czas na zebranie kwoty koniecznej do wykupienia terenu schroniska wraz ze wszystkimi jego mieszkańcami – mówi Cezary Wyszyński. – Trwają również przygotowania do nadchodzącej zimy, musimy zdążyć z generalnym remontem stajni i zakupem kilkudziesięciu ocieplanych bud.

Impreza na rzecz schroniska organizowana jest dzięki środkom przekazanym przez darczyńców. Patronat honorowy nad galą sprawuje Business Centre Club, a główny sponsor to KMC Services. Gospodarzem i partnerem gali jest przyjazna zwierzętom restauracja Endorfina Foksal (ul. Foksal 2, Warszawa).

– Lista fantów, partnerów i sponsorów nie jest zamknięta. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym nie jest obojętny los bezdomnych zwierząt – mówi Cezary Wyszyński. Osoby, które chciałyby wziąć udział w aukcji mogą zgłaszać swoje uczestnictwo poprzez http://vivaty.pl/kontakt/.

kynologia_pl kynologia_pl
mężczyzna, 36 l.

tagi: schronisko korabiewice Viva fundacja

źródło: www.schronisko.info.pl

OCEŃ

0

0
UDOSTĘPNIJ
ULUBIONE 0
Wyświetleń: 1400