<< Marzec 2018 >>
PoWtSrCzPiSoNi
   1234
567891011
12131415161718
19202122
23
2425
262728293031 
KYNOLOGIA.PL - portal społecznościowy miłośników psów

AKTUALNOŚCI: Seminarium i warsztaty groomerskie

dodano: 5 lat temu

Polskie Stowarzyszenie Groomerów, członek European Grooming Association, serdecznie zaprasza początkujących, zaawansowanych oraz wszystkich zainteresowanych profesjonalnym groomingiem terierów wysokonożnych szorstkowłosych oraz tematyką zaburzeń zachowania psów podczas pielęgnacji. Seminarium i warsztaty odbędą się 16 i 17 marca 2013 roku w hotelu Jaśmin w Owińskach koło Poznania.


Nasz gość Martial Carre (Francja) jest sławnym i wybitnym hodowcą oraz wystawcą psów rasy Fox Terrier, Lakeland Terrier, Airedale Terrier oraz Kerry Blue Terrier. Profesjonalnym groomingiem zajmuje się ponad 30 lat. Martial jest sędzią wszystkich kategorii konkursów groomerskich EGA, zdobywcą wielu prestiżowych nagród w Europie i na całym świecie w tym tytułu BEST IN SHOW w Milangroom w 2005 roku z Kerry Blue Terrierem oraz European Champion w 2012 w Montpelier z Fox Terrierem.
Inne wspaniałe osiągnięcia to tytuł Champion Europy z Kerry Blue Terrierem w 1995, Zwycięzca Świata z 1997 roku ze Sznaucerem, Champion Francji 2011. Najważniejsze tytuły Martial Carre osiągnął z własnymi psami.
Swoją karierę zawodową rozpoczął od zgłębiania wiedzy na temat technik relaksacyjnych i uspokajających psy. Jego pasja - uczestnictwo w konkursach - zawiodła go na sam szczyt listy najlepszych groomerów w Europie (TOP 3).
Więcej o Martialu, jego psach i pracy na http://tiptop-terriers.com/

Martial Carre na przykładzie foksteriera szorstkowłosego zaprezentuje różne techniki trymowania, nadania właściwego kształtu sylwetce psa, charakterystycznego wyrazu i ekspresji oraz prawidłową pielęgnację terrierów. Tematem spotkania będą także problemy z trymowaniem wynikające z rozmieszczenia łat w różnych kolorach. W drugiej części spotkania prowadzący podczas komercyjnego strzyżenia psa rasy shih tzu omówi sposoby opanowania stresu psów poddawanych pielęgnacji oraz nauczy, jak nie być stresogennym groomerem.
Warsztaty są niepowtarzalną okazją do indywidualnych konsultacji z mistrzami groomingu! Masz okazję odkryć co robisz źle i z czego wynikają trudności w uzyskaniu zamierzonego efektu.

Uczestnicy seminariów i warsztatów otrzymają certyfikaty potwierdzające uczestnictwo podpisane na miejscu przez prowadzących.

Więcej informacji pod adresem: http://www.psgroomer.pl/martialcarre-owinska-2013

kynologia_pl kynologia_pl
mężczyzna, 35 l.

tagi: grooming Martial Carre Polskie Stwoarzyszenie Groomerów

źródło: http://www.psgroomer.pl/martialcarre-owinska-2013

OCEŃ

1

0
UDOSTĘPNIJ
ULUBIONE 0
Wyświetleń: 5648