Forum / KOMENTARZE Z PORTALU / Użytkownicy

Komentarze do profilu użytkownika annalis

annalis

dodaj komentarz

| ulubiony: 0
| wyświetleń: 42
 • annalis 3 mies. temu + odpowiedz
  Witam was Serdecznie.
  Nazywam się Anna Lis i jestem grafikiem komputerowym . Na co dzień pracuję jako grafik komputerowy dla kilku agencji reklamowych, zdalnie obsługuję firmy z przeróżnych branży oraz realizuję jednorazowe zlecenia. Doświadczenie, które systematycznie zdobywam pozwala mi stale rozwijać się i spełniać zawodowo.
  Mam za sobą kilka wygranych konkursów graficznych, sporo publikacji z moimi pracami graficznymi oraz ilustracyjnymi w światowych magazynach o designie.
  Jeśli potrzebujesz profesjonalnych usług grafika i programisty stron internetowych, to zapraszam do kontaktu ze mną.
  Grafika i toczenie grafiki to jedna z tych pasji która potrzebna jest jak powietrze. W cieple palników, mieszanki zapachów można doznać swoistego katharsis. W głowie kłębią się dziwne połączenia smaków, faktur i chęć ciągłego eksperymentowania z kolorem, produktem. Pojawia się satysfakcja. Teraz można sięgnąć po aparat, ustawić światło.
  Na jakich programach i sprzęcie pracuję?
  Przede wszystkim pakiet Adobe w najnowszej wersji (Creative Cloud) – czyli Photoshop, Illustrator oraz InDesign. Na co dzień pracuję na przenośnej stacji graficznej Dell Precision m6700 (i7-3720QM 4 rdzenie, 32 GB RAM, matryca 17,3 1920×1200, karta NVIDIA Quadro K3000M) dzięki czemu mogę zlecenia wykonywać również w siedzibie Klienta.
  Jeszcze się zastanawiasz? - zobacz moje realizacje, to one podpowiedzą Ci czy jestem osobą której szukasz. Ostatnio projektowałem serwisu Pracy Next-Jobs


  Next-Jobs
  Next-Jobs
  Next-Jobs
  Next-Jobs
  Next-Jobs
  Next-Jobs