Forum / PSY W POTRZEBIE / Akcje

| ulubiony: 0
| wyświetleń: 64
 • helppet 5 mies. temu + odpowiedz
  HELPPET jest jedyną w swoim rodzaju platformą ułatwiającą organizację natychmiastowego wsparcia dla zagubionych i poszkodowanych zwierząt. HELPPET to miejsce dla użytkowników prywatnych gotowych nieść pomoc zwierzętom zagubionym, potrąconym, porzuconym lub przetrzymywanym w złych warunkach. Razem tworzymy łańcuch kontaktów ludzi, którzy nie odwrócą wzroku od potrzebującego i cierpiącego stworzenia.

  Wielu z nas chociaż raz w życiu poczuło przerażającą bezradność, gdy zauważyliśmy zagubione i biegające w panice zwierzę, czy też nie mogliśmy znaleźć pomocy dla leżącego na poboczu psa lub wychudzonego, chorego kota błąkającego się po osiedlu. Wielu z nas pamięta uczucie paniki, gdy byliśmy sami, wykonywaliśmy telefon za telefonem, a zwierzak odchodził nam na rękach. Postanowiliśmy, że system pomocy dla tego typu sytuacji musi się zmienić. HELPPET tworzy sieć ludzi o dobrych sercach. Możemy być Twoim pierwszym wyborem, gdy pomoc potrzebna jest natychmiast, a sam nie jesteś w stanie jej udzielić. Sprawimy, że już nigdy nie będziesz sam starał się ratować życie – stworzyliśmy i bezpłatnie udostępniamy narzędzie dzięki któremu będziesz mógł znaleźć pomoc wśród innych zwierzolubów chętnych ratować razem z Tobą, służąc transportem, radą lub niezbędną informacją.

  Zadbaj o to, by każde wołanie o pomoc trafiło do serc chcących słuchać i działać. Dołącz do naszego grona, zaproś swoich znajomych. Niech nasza współpraca zaowocuje szybką i sprawną pomocą niesioną zwierzakom na terenie całego kraju.

  HELPPET już za niedługo będzie dostępny dla każdego miłośnika zwierząt. Tymczasem chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania - prosimy o wiadomość na adres kontakt@helppet.pl

  Zespół HELPPET