Forum / PSY W POTRZEBIE / Akcje

| ulubiony: 0
| wyświetleń: 975
 • Witam,
  Chciałabym prosić Państwa o pomoc dla jednego z podopiecznych chorzowskiej Fundacji SOS dla Zwierząt.

  16 czerwca w centrum handlowym Silesia City Center w Katowicach, podczas akcji adopcyjnej zorganizowanej przez chorzowską Fundację SOS dla Zwierząt, zauważyłam małego, spokojnego kundelka. Zastanowiło mnie dlaczego stoi tak nieruchomo podczas gdy pozostałe psiaki skakały i bawiły się piłkami. Kiedy podeszłam do niego i pogłaskałam go wszystko stało się jasne... Czaruś (bo tak ma na imię piesek) cierpi na zaćmę . Ma cztery lata i ktoś z powodu tej choroby wyrzucił go z domu. Fundacja zabrała go do siebie i szuka osoby, rodziny, domu gdzie Czaruś będzie cieszył się życiem. Jednak choroba jest tutaj dużą przeszkodą ponieważ niewiele osób jest w stanie podjąć decyzję o adopcji psa słabo widzącego (chociaż Czarek doskonale sobie radzi na codzień :)). Postanowiłam więc spróbować pomóc i proszę Was również o pomoc i wsparcie dla tego przedsięwzięcia. Przede wszystkim szukamy osoby chętnej do adopcji tego sympatycznego psiaka ale mając świadomość, że "niepełnosprawny" pies ma małe szanse na adopcję, równolegle chciałabym aby udało się zebrać kwotę około 4.000,00zł - bo taki jest przybliżony koszt zabiegu usunięcia zaćmy u psa (wraz ze wszczepieniem soczewek dzięki, którym pies może normalnie widzieć).
  Kiedy Czaruś odzyska wzrok na pewno łatwiej będzie mu znaleźć dom.

  Informacja ta znajduje się również na Facebooku proszę więc abyście Państwo w miarę możliwości ustępniali ją na swoich facebookowych profilach :) (oto link do FB: Tekst linka)

  Ponad to dla osób, które chciałyby wesprzeć finansowo akcję podaję konto Fundacji na które można wpłacać datki dla Czarusia:
  FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT
  41-508 Chorzów - Maciejkowice
  ul. Antoniów 1
  Numer konta bankowego: 93 1560 0013 2367 0569 2079 0001
  IBAN PL93 1560 0013 2367 0569 2079 0001
  SWIFT GBGCPLPK

  w tytule przelewu proszę wpisać "Dla Czarusia"

  Podaję również link do strony Fundacji gdzie zamieszczona jest informacja o możliwości adopcji: Tekst linka

  Proszę jeszcze raz o pomoc w znalezieniu domu dla tego psiaka oraz wpłaty na konto Fundacji

  z góry dziękuję :)