Forum / HODOWLA / Rasowy=rodowodowy

| ulubiony: 0
| wyświetleń: 2489
 • mampsa 4 lata temu + odpowiedz
  wpis usunięty
  • Ja ostrzegam przed hodowla bernardyna z Radziejowa. Pracuje w sklepie zoologicznym i pani przyszla ze szczeniaczkiem wlasnie z tej hodowli i mial straszne pchly. A wlasciciel sie tlumaczyl ze to dlatego ze zamykal nieraz szczenieta w kojcu
   • janiec 2 lata temu + odpowiedz
    Witam wszystkich i od razu ostrzegam przed hodowla Zamkowe Wzgorze, właściciel z Końskich ogłasza się na olx. Szczeniaki są zaniedbane, zagłodzone w książeczce są wbite pseudo szczepienia od jakiegoś pseudo weterynarza, który nie ma pojęcia jak zająć się zwierzęciem. Dla właściciela liczą się tylko pieniądze, a nie dobro zwierząt jakie hoduje. Tutaj dodam link, który również pokazuje ostrzeżenie dotyczące tej pseudo hodowli http://www.kynologia.pl/galeria/zdjecia/ostrzezenie-przed-hodowla-zamkowe-wzgorzedomi,7196. Ostrzegam wszystkich uważajcie.
    • witam zbieram osoby które kupiły od tego hodowcy szczeniaka,ten hodowca ma na imię jacek Osiewała,sprzedał mi rok temu sunie owczarka niemieckiego długowłosego z chorobą parwowirozą do dzisiaj nie chce mi oddac pieniędzy za lecznie.a dalej sprzedaje różne rasy psiaków,jężeli jest pan zainteresowany sprawą i chce pan pomóc nam osobą które od niego kupiły,od niego psy chore lub po kupieniu sie z nimi coś się działo były chore,proszę o kontakt ,już zebrałam parę osób na tego pseudohodowce i będzie składany wniosek do sądu przeciwko temu hodowcy.
     • Witam.
      Chciałabym się dowiedzieć jak sprawa się potoczyła? Jestem ciekawa, ponieważ ostatnio kupiliśmy psa (owczarka Podhalańskiego). Pan nas przekonywał, ze trzeba dać suni czas, bo jest nieufna, okazało się, ze jest odwodniona, wygłodzona i prawdopodobnie ma nosówkę, a weterynarz u którego była podobno szczepiona, nie przypomina sobie, żeby taki piesek był u niego. Sunia jest podtrzymywana przy życiu kroplówka... właściciel po naszym powiadomieniu jedyne co miał do powiedzenia to, ze jeśli pies nie przeżyje to odda pieniądze. Co jest zupełnie nieistotne, ponieważ liczy się tylko dobro i zdrowie psa. Ciężko jest patrzeć na cierpiącego, bezsilnego szczeniaka. A Pan "hodowca" wystawił ponownie ogłoszenie na olx, tym razem do sprzedania ma bernardyny.
     Niestety pan Jacek Osiewała cały czas ma hodowle,i chore psiaki sprzedaje.Mam do dzisiaj z nim problem ,nie chce oddać pieniędzy za leczenie suni.Cały czas sprzedaje chore psiaki.Ma bardzo dużo różnych ras piesków.Trzeba coś z tym zrobić.podaję link do aktualnych ogłoszeń w celu OSTRZEŻENIA PRZED TYM HODOWCOM.JACEK OSIEWAŁA ZAMKOWE WZGÓRZE DOMI.

     https://www.olx.pl/oferta/owczarek-niemiecki-owczarki-niemieckie-z-metrykami-CID103-IDkc1ck.html#5739f42f70

     https://www.olx.pl/oferta/siberian-husky-haski-haskie-z-metrykami-CID103-IDk6T7O.html#ecb3d65a3c

     https://www.olx.pl/oferta/golden-retriever-goldeny-z-metrykami-CID103-IDkbU2v.html#ecb3d65a3c.
    kardies 2 mies. temu + odpowiedz
    czesc
   Lepiej szukać w sprawdzonych hodowlach z reputacją
   Proszę zobaczyć może tu Psy
   Skoro hodowca nie chce z panią rozmawiać i nie sprzedaje pani psa, to raczej pani jest nieodpowiedzialnym klientem a nie hodowca. Moim zdaniem hodowca ma prawo odmowic sprzedaży psa bez podania przyczyny.