<< Maj 2018 >>
PoWtSrCzPiSoNi
 123456
78910111213
141516171819
20
21222324252627
28293031   
KYNOLOGIA.PL - portal społecznościowy miłośników psów

Wszystkie

DODAJ ARTYKUŁ
Bodźce w rozwoju szczeniąt Bodźce w rozwoju szczeniąt
Od dawna już wiemy, że pies nie jest takim automatem jak dawniej sądzono. To znaczy, że nie jego działanie nie opiera się wyłącznie na instynktach, ale kieruje się w życiu również doświadczeniem. Zresztą nasza wiedza o samych instynktach znacznie wzrosła ostatnimi czasy. Nie mamy już wątpliwości, że zachowania wrodzone są o wiele bardziej złożone niżby mogło się to z pozoru wydawać, że mogą zmieniać się pod wpływem bodźców zewnętrznych.
kynologia_pl | dodano: 5 lat temu
100%
Najnowsza książka Cesara Millana  - "Jak wychować idealnego psa" Najnowsza książka Cesara Millana - "Jak wychować idealnego psa"
Tym razem najsłynniejszy trener psów na świecie opowiada o wszystkim, co powinieneś wiedzieć, by wychować szczęśliwego, zdrowego i zrównoważonego psa
kynologia_pl | dodano: 5 lat temu
100%
"Jak zostać przywódcą stada"  Cesar Millan "Jak zostać przywódcą stada" Cesar Millan
To druga książka słynnego psiego behawiorysty – Cesara Millana − gwiazdy programu National Geographic Channel „Zaklinacz psów”.
W poradniku Cesar radzi, co zrobić, aby przenieść relację z psem na wyższy poziom oraz jak rozwijać w sobie umiejętności niezbędne do tego, by stać się spokojnie asertywnym właścicielem.
kynologia_pl | dodano: 5 lat temu
100%
"Zaklinacz Psów" – Cesar Millan "Zaklinacz Psów" – Cesar Millan
Chcesz wiedzieć, dlaczego twój pies zachowuje się tak, a nie inaczej? Zastanawiasz się, co tkwi w jego głowie? A może masz z nim problem, bo nie chce cię słuchać i zjadł kolejną parę butów? Może przejął kontrolę nad twoim domem albo przeciwnie, pod własnym dachem wychowujesz psa, który boi się własnego cienia?

Na te pytania pomoże ci odpowiedzieć znany behawiorysta i ekspert w dziedzinie zachowań psa – Cesar Millan
kynologia_pl | dodano: 5 lat temu