Użytkownicy

kynologia_pl

kynologia_pl


Płeć:
mężczyzna
Wiek:
36 l.

Artykuły użytkownika kynologia_pl

Grooming okiem sędziego - seminaria i warsztaty Grooming okiem sędziego - seminaria i warsztaty
Polskie Stowarzyszenie Groomerów zaprasza na seminaria w sobotę 28 marca i warsztaty w niedzielę 29 marca 2015.

Zajęcia prowadzą wspólnie lek. wet. Małgorzata Supronowicz oraz dr n. wet. Tomasz Borkowski.
kynologia_pl | dodano: 3 lata temu
100%
Husqvarna Tour Husqvarna Tour
Już dziś, 5 lutego w samo południe rozpoczął się jeden z najtrudniejszych, najbardziej emocjonujących i widowiskowych wyścigów psich zaprzęgów w Polsce - Husqvarna Tour!
kynologia_pl | dodano: 3 lata temu
1 lipca - DZIEŃ PSA 1 lipca - DZIEŃ PSA
Wszystkim psom z okazji DNIA PSA życzymy przede wszystkim bezpieczeństwa, miłości i zrozumienia.
Energicznie wszystkich milusińskich czworonogów drapiemy za uszkami i dalej życzymy pysznych smakołyków oraz właścicieli z dużą ilością wolnego czasu !
A Właścicielom życzymy dużo radości z bycia dla siebie nawzajem najlepszymi przyjaciółmi.
kynologia_pl | dodano: 3 lata temu
Jak biegać z psem, czyli sport z czworonogiem. Jak biegać z psem, czyli sport z czworonogiem.
Coraz więcej osób decyduje się na bieganie z psami. Czworonożni pupile nierzadko okazują się najlepszymi partnerami do biegania. Dlaczego? Bo zawsze mają dla nas czas i zawsze mają ochotę wyjść na dwór. Bieganie z psem, aby dawało satysfakcję i człowiekowi i jego zwierzęciu, wymaga odpowiedniego przygotowania i uwzględnienia kilku kwestii.
kynologia_pl | dodano: 4 lata temu
Akcja sterylizacji Marzec 2014 - Nie rozmnażaj - nie porzucaj! Akcja sterylizacji Marzec 2014 - Nie rozmnażaj - nie porzucaj!
Jak co roku w marcu rusza Ogólnopolska Akcja Sterylizacji.

Jej celem jest popularyzacja tej humanitarnej metody ograniczenia nadpopulacji zwierząt domowych - w szczególności psów i kotów.
kynologia_pl | dodano: 4 lata temu
Studenci poznańskiej Weterynarii o kastracji Studenci poznańskiej Weterynarii o kastracji
W związku ze zbliżającym się „miesiącem sterylizacji”, w poniższym artykule poruszono temat zabiegów kastracji suk i kotek. W tekście starano się również rozwiać wszelkie wątpliwości w odniesieniu do tego tematu. Każdą tezę podparto najnowszymi doniesieniami z literatury fachowej aby ułatwić podjęcie właściwej decyzji właścicielom zwierząt, a także wpłynąć na dobrobyt bezpańskich stworzeń. W artykule znajdują się także informacje pomocne tym, którzy już zdecydowali się na zabieg.
kynologia_pl | dodano: 4 lata temu
0%
Świąteczne wydanie E-Magazynu Kakadu Świąteczne wydanie E-Magazynu Kakadu
Tym razem hasłem przewodnim E-Magazynu Kakadu są Święta Bożego Narodzenia. Dla nas to radosny okres, w którym odwiedzamy najbliższych, dostajemy prezenty i odpoczywamy, ale czy jest to również przyjemny czas dla naszych domowych zwierząt?
kynologia_pl | dodano: 4 lata temu
Jesienne wydanie E-Magazynu Kakadu Jesienne wydanie E-Magazynu Kakadu
Kolejne wydanie e-magazynu Kakadu już dostępne!
Z przyjemnością informujemy, że dostępny jest już piąty numer e-magazynu Kakadu.
E-magazyn jest nowatorską formą przekazu, która jest elektroniczną wersją klasycznego kolorowego magazynu. Można go przeglądać na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie lub smartfonie, ale można również wydrukować i czytać jak zwykłe pismo.
kynologia_pl | dodano: 4 lata temu
Bodźce w rozwoju szczeniąt Bodźce w rozwoju szczeniąt
Od dawna już wiemy, że pies nie jest takim automatem jak dawniej sądzono. To znaczy, że nie jego działanie nie opiera się wyłącznie na instynktach, ale kieruje się w życiu również doświadczeniem. Zresztą nasza wiedza o samych instynktach znacznie wzrosła ostatnimi czasy. Nie mamy już wątpliwości, że zachowania wrodzone są o wiele bardziej złożone niżby mogło się to z pozoru wydawać, że mogą zmieniać się pod wpływem bodźców zewnętrznych.
kynologia_pl | dodano: 5 lat temu
100%
Ogólnopolska Akcja Sterylizacji - Marzec 2013 Ogólnopolska Akcja Sterylizacji - Marzec 2013
W tym roku po raz kolejny rusza Ogólnopolska Akcja Sterylizacji.

Jej celem jest popularyzacja tej humanitarnej metody ograniczenia nadpopulacji zwierząt domowych - w szczególności psów i kotów.

W szczególności Akcja ma za zadanie:

- Umożliwić Właścicielom psów i kotów zapisanie swojego pupila na zabieg w promocyjnej cenie.
- Zwiększyć świadomość właścicieli zwierząt domowych (kotów i psów) na temat ich odpowiedzialności za swoje zwierzęta i ich potomstwo.
- Pokazać globalne spojrzenie na nadmierne rozmnażanie się zwierząt domowych w świetle ich istniejącej nadpopulacji, bezdomności, przepełnionych schronisk, masowej i często tragicznej śmierci lub przypadków bestialskiego uśmiercania.
- Zmaksymalizować liczbę wykonanych zabiegów w placówkach weterynaryjnych, które przystąpią do akcji.
kynologia_pl | dodano: 5 lat temu
100%
Seminarium i warsztaty groomerskie Seminarium i warsztaty groomerskie
Polskie Stowarzyszenie Groomerów, członek European Grooming Association, serdecznie zaprasza początkujących, zaawansowanych oraz wszystkich zainteresowanych profesjonalnym groomingiem terierów wysokonożnych szorstkowłosych oraz tematyką zaburzeń zachowania psów podczas pielęgnacji. Seminarium i warsztaty odbędą się 16 i 17 marca 2013 roku w hotelu Jaśmin w Owińskach koło Poznania.
kynologia_pl | dodano: 5 lat temu
100%
Gdy pies ma nadwagę Gdy pies ma nadwagę
Kłopoty z utrzymaniem prawidłowej wagi ciała dotyczą nie tylko nas, ale i naszych domowych pupili. Głównymi przyczynami są zbyt obwite i kaloryczne jedzenie oraz mało ruchu.
Niestety, podobnie jak u ludzi, nadwagą u psów prowadzi do wielu problemów zdrowotnych, takich jak nadmierne obciążenie stawów lub schorzenia serca.

Na szczęście, zbyt duża masa ciała nie jest chorobą nieuleczalną. Można sobie z nią poradzić, ale wymaga to od nas cierpliwości i konsekwentnego działania.
kynologia_pl | dodano: 5 lat temu
100%
Zawody Agility - LOLO CUP - ELITA AGILITY Zawody Agility - LOLO CUP - ELITA AGILITY
W dniach 23-24.02.2013 w Jarużynie odbędą się zawody Agility LOLO Cup - ELITA Agility.
Miejsce imprezy: Hala Jeździecka w Jarużynie http://www.stajniajaruzyn.pl/kontakt
Sędzia: Sandra Deida (Włochy)
kynologia_pl | dodano: 5 lat temu
Najnowsza książka Cesara Millana  - "Jak wychować idealnego psa" Najnowsza książka Cesara Millana - "Jak wychować idealnego psa"
Tym razem najsłynniejszy trener psów na świecie opowiada o wszystkim, co powinieneś wiedzieć, by wychować szczęśliwego, zdrowego i zrównoważonego psa
kynologia_pl | dodano: 5 lat temu
100%
"Jak zostać przywódcą stada"  Cesar Millan "Jak zostać przywódcą stada" Cesar Millan
To druga książka słynnego psiego behawiorysty – Cesara Millana − gwiazdy programu National Geographic Channel „Zaklinacz psów”.
W poradniku Cesar radzi, co zrobić, aby przenieść relację z psem na wyższy poziom oraz jak rozwijać w sobie umiejętności niezbędne do tego, by stać się spokojnie asertywnym właścicielem.
kynologia_pl | dodano: 5 lat temu
100%
"Zaklinacz Psów" – Cesar Millan "Zaklinacz Psów" – Cesar Millan
Chcesz wiedzieć, dlaczego twój pies zachowuje się tak, a nie inaczej? Zastanawiasz się, co tkwi w jego głowie? A może masz z nim problem, bo nie chce cię słuchać i zjadł kolejną parę butów? Może przejął kontrolę nad twoim domem albo przeciwnie, pod własnym dachem wychowujesz psa, który boi się własnego cienia?

Na te pytania pomoże ci odpowiedzieć znany behawiorysta i ekspert w dziedzinie zachowań psa – Cesar Millan
kynologia_pl | dodano: 5 lat temu
Przez żołądek do serca Przez żołądek do serca
Najróżniejsze przysmaki i smakołyki są niezbędnym elementem tresury i budowania więzi z naszym psem. Pozytywne metody nauki bazują na systemie nagród, a my powinniśmy zaobserwować, które nagrody sprawiają naszemu pupilowi największą radość. Niestety zbyt często sięgamy do lodówki po „ludzkie” jedzenie, którym możemy wyrządzić sporo szkody czworonogowi.
kynologia_pl | dodano: 5 lat temu
"MAFIA DLA PSA" "MAFIA DLA PSA"
Ironiczny klip przygotowany dla potrzeb akcji w niespotykany wcześniej sposób łączy cechy tradycyjnej kampanii społecznej z koncepcją kina gangsterskiego i dialogami rodem z Miasteczka South Park. Mafia dla Psa® nie szokuje swoich widzów na siłę, ale znacząco odróżnia się od sztampowych i łzawych reklam charytatywnych, z jakimi najczęściej spotykamy się w rodzimych mediach.
kynologia_pl | dodano: 5 lat temu
Zimowe Szkolenie przewodników z psami ratownikami "Pierwszy Śnieg" Kaunertal 2012 Zimowe Szkolenie przewodników z psami ratownikami "Pierwszy Śnieg" Kaunertal 2012
„Noc listopadowa pakujemy niezbędne rzeczy oraz sprzęt zimowy i wraz ze swoimi pupilami wyjeżdżamy w trasę” takimi słowami jednego z Krynickich przewodników rozpoczyna się kolejne już trzecie szkolenie Podkomisji Psów Ratowniczych GOPR na lodowcu Kaunertal w Austrii
kynologia_pl | dodano: 5 lat temu
Finał Pucharu Polski Psów Towarzyszących i Obedience - Bydgoszcz, 2012-11-25 Finał Pucharu Polski Psów Towarzyszących i Obedience - Bydgoszcz, 2012-11-25
Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Bydgoszczy oraz Oddziałowa Komisja Szkolenia Psów zaprasza na:

FINAŁ PUCHARU POLSKI PSÓW TOWARZYSZĄCYCH I OBEDIENCE
PT-2 i PT-3 oraz obedience klasy 1, 2 i 3

Zawody odbędą się na terenie CWZS "ZAWISZA" w Bydgoszczy ul. Gdańska podczas Kujawsko-Pomorskiej Wystawy Psów Rasowych.
kynologia_pl | dodano: 5 lat temu
1 2 3 4