<< Wrzesień 2016 >>
PoWtSrCzPiSoNi
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829
30
  
KYNOLOGIA.PL - portal społecznościowy miłośników psów

Ranking WWW

DODAJ STRONĘ

Ranking w portalu KYNOLOGIA.PL ma za zadanie wyłonić najczęściej odwiedzane strony internetowe użytkowników portalu.

Pozycja w rankingu informuje, która strona internetowa hodowli jest najczęściej odwiedzana DANEGO DNIA. Dlatego pozycja w rankingu następnego dnia może ulec zmianie.

 • Kynologia.pl

  Kynologia.pl

  Portal społecznościowy dla miłośników psów - ZAPRASZAMY

  dzisiaj wyświetleń: 165755 (ogółem 262415)

 • VOLTURNUS - Akita Amerykańska

  VOLTURNUS - Akita Amerykańska

  Akita Amerykańska - Hodowla Volturnus - Sczczenięta - Pies Reproduktor

  dzisiaj wyświetleń: 118814 (ogółem 118814)

 • Al-grom

  Al-grom

  Hodowla Al-grom zaprasza do hodowli psów rasowych. Labrador Retriever i Owczarek Niemiecki to najwspanialsze rasy psów. Na stronie prezentujemy nasze reproduktory, suki hdowlane, młodzież oraz szczenieta. Zapraszamy serdecznie

  dzisiaj wyświetleń: 100261 (ogółem 158373)

 • Hodowla Dogów Niemieckich PLATINUM

  Hodowla Dogów Niemieckich PLATINUM

  Strona hodowli dogów niemieckich PLATINUM zawiera bogatą galerię zdjęć naszych dogów i wszystkich urodzonych u nas szczeniąt. Na stronie dowiesz się wszystkiego o tym jak zaczęła się nasza przygoda z tymi cudownymi zwierzętami. Znajdziesz dużo linków do innych hodowli i miłośników rasy. Zapraszam serdecznie wszystkich miłośników tej wspanialej rasy na naszą stronę http://platinum.az.pl

  dzisiaj wyświetleń: 81806 (ogółem 115325)

 • Hodowla owczarków niemieckich - Pajęcze sieci

  Hodowla owczarków niemieckich - Pajęcze sieci

  Nasza hodowla mieści się w miejscowości Będkowice ( 22 km na północ od Krakowa ). Owczarkami zajmujemy się od kilkunastu lat. Położenie naszej hodowli zapewnia naszym psiakom , doskonałe warunki do rozwoju pod względem fizycznym, a także co dla nas jest najważniejsze to aspekt psychiczny naszych psiaków. W naszej hodowli znajdą Państwo, owczarki - wystawowe, stróżujące a także pieszczochy. Owczarek niemiecki – jedna z ras psów należąca do grupy psów pasterskich i zaganiających, zaklasyfikowana do sekcji psów pasterskich (owczarskich). Według klasyfikacji FCI podlega próbom pracy. ZAPRASZAMY SERDECZNIE do odwiedzenia naszej hodowli.

  dzisiaj wyświetleń: 29465 (ogółem 39348)

 • Hodowla Pilawa

  Hodowla Pilawa

  Hodowla zarejestrowana w Związku Kynologicznym Oddział w Kaliszu w 1998 roku. Jest ona naszą pasją i hobby. Nasze pinczery miniaturowe charakteryzuje dynamiczna, sportowa sylwetka, pięknie zbudowane głowy oraz doskonała psychika i anatomia. Mamy w swojej hodowli kilka interesujących importów mających w swoich rodowodach wybitnych przodków z wiodących linii zagranicznych m. in. Me Beit Hamaayan (Izrael), Joker Show (Rosja), Dusha Moya (Ukraina), Slavjan/ka (Rosja). Na stronie przedstawiamy nasze psy znajdujące się w hodowli, ich osiągnięcia i rodowody oraz aktualnie dostępne szczenięta, poprzednie mioty a także galerię naszych psów i eksporty.

  dzisiaj wyświetleń: 26534 (ogółem 38519)

 • AKITA, AKITA INU, AKITA japoński, szpic japoński - hodowla Błękitny Pejzaż, Biel

  AKITA, AKITA INU, AKITA japoński, szpic japoński - hodowla Błękitny Pejzaż, Biel

  AKITA, AKITA INU, AKITA japoński, szpic japoński, pies rasowy, hodowla Błękitny Pejzaż, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska. Opis rasy AKITA, historia, galeria zdjęć naszych AKITA-INU, szczeniaki, szczenięta na sprzedaż

  dzisiaj wyświetleń: 21978 (ogółem 27381)

 • Hodowla Owczarków Niemieckich z Drozda Piasków

  Hodowla Owczarków Niemieckich z Drozda Piasków

  Hodowla Owczarków Niemieckich z Drozda Piasków. Istniejemy od 1997r.

  dzisiaj wyświetleń: 17770 (ogółem 17770)

 • Hodowla Owczarków Niemieckich - Owczarki Niemieckie - Miasto Smoka FCI

  Hodowla Owczarków Niemieckich - Owczarki Niemieckie - Miasto Smoka FCI

  Hodowla Owczarków Niemieckich Miasto Smoka FCI została zarejestrowana pod nr 3229/M w Związku Kynologicznym w Polsce.Nasza hodowla Owczarków Niemieckich jest typową hodowlą domową. Nasze Owczarki Niemieckie i szczenięta przebywają z nami w mieszkaniu, są pod stałą opieką naszą, jak i weterynarzy. Szczeniaczki są socjalizowane z ludźmi i innymi zwierzętami. Dla nas ważna jest jakość owczarka niemieckiego, a nie ilość. Naszym celem jest hodowla psów , które są zdrowe i mają typowy charakter owczarka niemieckiego. Staramy się także żeby nowo narodzone szczenięta były jak najbardziej zgodne ze wzorcem rasy owczarka niemieckiego. Hodujemy zgodnie ze standardem rasy i próbujemy uzyskać idealny wygląd i charakter owczarka niemieckiego. Co oznacza , owczarka niemieckiego , który łączy w sobie harmonię, wymiar i typ połączony z silnym i zrównoważonym charakterem . Jednym słowem Owczarki Niemieckie to nasza pasja. Mamy nadzieję, że szczeniaczki z naszej hodowli zarówno pod względem psychiki, jak i eksterieru uszczęśliwią swoich przyszłych właścicieli, czego bardzo byśmy sobie życzyli.

  dzisiaj wyświetleń: 16964 (ogółem 16964)

 • Lovely Soul

  Lovely Soul

  Domowa hodowla psów rasy West Highland White Terrier

  dzisiaj wyświetleń: 13919 (ogółem 14375)

 • ZŁOTOLANDIA

  ZŁOTOLANDIA

  Domowa hodowla psów rasy GOLDEN RETRIEVER. Aktualne i planowane mioty, Fotoblogi, zdjęcia ,filmy. ZAPRASZAMY :)

  dzisiaj wyświetleń: 13029 (ogółem 18340)

 • Alta Carya FCI

  Alta Carya FCI

  Hodowla Norwich Terrierów i Cairn Terrierów. Wiele interesujących informacji o psach, hodowli, zdrowiu psów, bogate galerie zdjęć psów i nie tylko.

  dzisiaj wyświetleń: 12044 (ogółem 17784)

 • Labradory Ta-Bajka

  Labradory Ta-Bajka

  Hodowla labradorów zaprasza wszystkich miłośników tej rasy. Znajdziesz u nas dużo informacji o psach, o rasie i naszej domowej hodowli. Na stronie zamieszczamy bardzo dużo zdjęć. Odwiedź nas..

  dzisiaj wyświetleń: 10635 (ogółem 10635)

 • Czar Olbrzyma FCI

  Czar Olbrzyma FCI

  Strona jest poświęcona moim psom i mojej pasji kynologicznej. Przedstawia moją hodowlę dogów niemieckich Czar Olbrzyma zarówno od strony domowo – kanapowej jak i wystawowo – hodowlanej. Dlatego każdy odwiedzający może tu znaleźć coś interesującego dla niego. Na stronie znajduje się bardzo bogata galeria zdjęć z naszego życia z psami, informacje o aktualnych szczeniętach u nas i ze znajomych hodowli, obszerna lista linków do hodowli dogów niemieckich, dużo informacji o wystawach i wiele innych cennych informacji dla miłośników dogów niemieckich.

  dzisiaj wyświetleń: 9995 (ogółem 16889)

 • PUDLE I LWIE PIESKI

  PUDLE I LWIE PIESKI

  Domowa hodowla pudli toy, miniaturowych, srednich i lwich piesków. Zapraszamy do poznania naszych psiaków, obejrzenia ich zdjęć i osiągnięć.

  dzisiaj wyświetleń: 7030 (ogółem 11218)

 • Wilczarz Dolina Nirvany

  Wilczarz Dolina Nirvany

  Wilczarz Irlandzki to łagodny olbrzym. Najlepiej opisują go słowa "Łagodny gdy głaskany, dziki gdy sprowokowany" Wilczarze polowały razem ze swoimi panami, towarzyszyły im w walce, chroniły zamki i bawiły ich dzieci, były zarazem przyjaciółmi rodziny spokojnie wylegującymi się przy kominku. Wilczarz to największy z chartów. To "Pies królów i król psów".

  dzisiaj wyświetleń: 5667 (ogółem 5667)

 • Jamnik Kollapsar

  Jamnik Kollapsar

  Ciepła strona jamnika długowłosego standardowego EVEE Słodki Urwis FCI i jej szczeniąt. Świat widziany oczami psiego dziecka i jego punktu widzenia. Strona całkiem inna, nietypowa, bardziej przypomina blog i stronę domową niż stronę hodowli, z ogromną ilością zabawnych tekstów i tysiącami zdjęć, bo jedynym celem istnienia strony jest dawanie radości, wzbudzanie uśmiechu a czasem dawanie nadziei po stracie przyjaciela. Jak nie lubisz jamników, wejdź tym bardziej, wyjdziesz zakochany, bo jamnik to pies wyjątkowy.

  dzisiaj wyświetleń: 5053 (ogółem 6178)

 • Serce Leona FCI

  Serce Leona FCI

  Wszystko zaczeło się pewnego jesiennego dnia... Pierwsza nasza rasowa suczka Leonberger Bella Złota Horda przybyła do nas 30.11.2005 roku i tym sposobem zapoczątkowała naszą hodowlę. Jednak oficjalnie pod przydomkiem SERCE LEONA zaistnieliśmy 22.06.2007. Od tego czasu nasze czworonożne stadko wciąż się powiększa o nowych członków rodziny. Wszystkie psy w naszej hodowli biorą czynny udział w takich zajęciach jak agility, frisbbe, nauka sztuczek, bieganie przy rowerze oraz sanie. Oczywiście wszystkie wymienione sporty / ćwiczenia robimy hobbystycznie nie startujemy w zawodach choć nie ukrywam , że zaczynamy nad tym myśleć.

  dzisiaj wyświetleń: 4040 (ogółem 4040)

 • Mops, mopsy, buldog francuski Hodowla Stellanova

  Mops, mopsy, buldog francuski Hodowla Stellanova

  Buldog francuski, Mops. Najlepsza Hodowla Stellanova to 29 lat doswiadczenia, utytułowane psy. Wszystko o rasach mops i buldog francuski, szczenieta, reproduktory, wielka galeria fotograficzna: mopsy i buldogi francuskie. Wystawy psów rasowych. Mistrz Polski profesjonalny handling, kursy i lekcje.

  dzisiaj wyświetleń: 3613 (ogółem 4289)

 • ZLOTA GROTA (FCI) hodowla cocker spanieli angielskich

  ZLOTA GROTA (FCI) hodowla cocker spanieli angielskich

  Hodujemy cocker spaniele angielskie od 1978 roku. Jesteśmy najdłużej, nieprzerwanie działającą hodowlą psów tej rasy w kraju. Na stronie zamieściliśmy wiele konkretnych informacji i artykułów, dotyczących spanieli, hodowli szczeniąt , dużo linków do innych stron w kraju i na świecie, wyniki Wystaw, bardzo dużo fotografii....ZAPRASZAMY !

  dzisiaj wyświetleń: 2132 (ogółem 2132)

 • GOŃCZY POLSKI - reproduktor - CAR i EKSTER

  GOŃCZY POLSKI - reproduktor - CAR i EKSTER

  Reproduktory polskiej rasy psów myśliwskich GOŃCZY POLSKI - CAR Czarny Tulipan i EKSTER z Huculskiej Łąki

  dzisiaj wyświetleń: 1661 (ogółem 3479)

 • Hodowla Labradorów Księżycowy Sen FCI

  Hodowla Labradorów Księżycowy Sen FCI

  Witamy Państwa na stronie Hodowli Labradorów Księżycowy Sen FCI Zapewniamy najlepszą opiekę weterynaryjną, bawimy się i socjalizujemy. Chcemy kontynuować w naszej hodowli linię angielską labradorów. Działamy według regulaminu Międzynarodowej Federacji Kynologicznej – FCI (Nr 528/14) i Związku Kynologicznego w Polsce – ZKwP (Nr 4955/K). Poza pieszczotami dbamy o dobre odżywianie szczeniąt oraz zróżnicowanie bodźców, smaków i zapachów jakie poznają. Stosujemy metodę wczesnej stymulacji neurologicznej u szczeniąt oraz socjalizację według „Złotej Dwunastki”. Przyszłych właścicieli informujemy, czego prawdziwy labrador potrzebuje, udzielamy im wskazówek oraz zachęcamy do psiego przedszkola i kontynuacji naszej pracy nad maluchami.

  dzisiaj wyświetleń: 1606 (ogółem 1606)

 • Lanckoroński akcent

  Lanckoroński akcent

  Strona domowej hodowli psów rasy cocker spaniel angielski.

  dzisiaj wyświetleń: 1534 (ogółem 2818)

 • AKITA INU z hodowli Fuen No Oka

  AKITA INU z hodowli Fuen No Oka

  Hodowla japońskiej rasy szpiców Akita inu. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdą Państwo informacje o rasie, jej pochodzeniu i podstawy wychowania Akity oraz wiele zdjęć i aktualności w dziale szczeniąt. Nasza hodowla może pochwalić się pięknymi, utytułowanymi psami. W hodowli znajdują się m. in.: Zwyciężczyni Świata 2010, Mł. Zwyciężczyni Europy, Zwycięzcy Świata i Europy w klasie szczeniąt i wiele innych. Polecamy szczenięta ze starannie zaplanowanych kryć, skrupulatnie odchowane i zsocjalizowane.

  dzisiaj wyświetleń: 1409 (ogółem 2208)

 • Hodowla Psów Rasowych Like a Dream

  Hodowla Psów Rasowych Like a Dream

  Hodowla psów Rasowych Like a Dream Posiadamy pieski: Yorkshire Terrier - Biewier Yorkshire Terrier - Biro Yorkshire Terrier - Golddust Yorkshire Terrier

  dzisiaj wyświetleń: 1051 (ogółem 1051)

 • Royal Antidotum

  Royal Antidotum

  Hodowla cocker spanieli angielskich

  dzisiaj wyświetleń: 1046 (ogółem 1560)

 • La Dam Latea FCI

  La Dam Latea FCI

  Jesteśmy małą hodowlą psów rasowych Siberian Husky, zarejestrowaną w Związku Kynologicznym w Polsce (FCI) Nazwa naszej hodowli to La Dam Latea FCI Hodowla psów to nasza PASJA, wybieramy do hodowli tylko przebadane psy oraz psy odpowiadające standardom rasy. Przyszłym hodowcom wybieramy tylko najlepsze szczenięta z miotu. Kochamy nasze psy tak jak i one kochają nas. Wystawy psów, championaty medale, to tylko dodatek , a sukcesy to wynik naszej pracy.

  dzisiaj wyświetleń: 691 (ogółem 691)

 • Hodowla psów rasowych lhasa apso Aroma Sky

  Hodowla psów rasowych lhasa apso Aroma Sky

  Domowa hodowla psów rasy lhasa apso Aroma Sky . Zapraszam na stronę internetową hodowli gdzie znajdą Państwo opisy, zdjęcia moich psów z hodowli i z wystaw, osiągnięcia na wystawach , podstawowe informacje o rasie.

  dzisiaj wyświetleń: 650 (ogółem 897)

 • YAMAMOTO hodowla psów rasy Akita japońska

  YAMAMOTO hodowla psów rasy Akita japońska

  Hodowla psów rasy Akita japońska zaprasza na swoją stronę www.akity.eu gdzie znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje o rasie i o hodowli.

  dzisiaj wyświetleń: 450 (ogółem 601)

 • Alwaro FCI

  Alwaro FCI

  Strona poświęcona rzadkiej rasie w Polsce -lwi piesek:)

  dzisiaj wyświetleń: 371 (ogółem 404)

 • Sklep zoologiczny SKLEPKARM.PL dla psa i kota

  Sklep zoologiczny SKLEPKARM.PL dla psa i kota

  Kupno odpowiedniej karmy dla psa lub kota to czasem nie łatwa sprawa. Poza kwestiami finansowymi musimy brać również pod uwagę zdrowie psa. Niestety czasem ta sama karma może różnić się przede wszystkim świeżością. Więc kiedy mówimy, że sprzedajemy karmy nowe to znaczy, że jeszcze tydzień temu była w fabryce producenta, a po jej otwarciu Twój pupil poczuje jej zapach i zje ją z apetytem!

  dzisiaj wyświetleń: 107 (ogółem 141)

 • Hodowla sznaucera miniaturowego Bałtycka Noc FCI

  Hodowla sznaucera miniaturowego Bałtycka Noc FCI

  Hodowla sznaucera miniaturowego BAŁTYCKA NOC FCI

  dzisiaj wyświetleń: 107 (ogółem 107)

 • Sklep Internetowy Zoodelikatesy

  Sklep Internetowy Zoodelikatesy

  Od lat sklep ZooDelikatesy dokłada wszelkich starań by dostarczyć Państwu artykuły zoologiczne w możliwie najlepszej formie. Przede wszystkim dbamy o doskonałą jakość towaru - oferując Państwu produkty wyłącznie cenionych marek.Kładziemy nacisk na sprawną i bezpieczną wysyłkę - wszystkie oferowane produkty znajdują się w magazynie. Nasz zespół stanowią pasjonaci branży oraz profesjonaliści, chcący każdego dnia udoskonalać wyjątkowe miejsce jakim jest sklep ZooDelikatesy.

  dzisiaj wyświetleń: 85 (ogółem 85)

 • Siberian Love FCI

  Siberian Love FCI

  Hodowla Psów Rasowych- Samoyed

  dzisiaj wyświetleń: 48 (ogółem 135)

 • Bianco Male

  Bianco Male

  Hodowla sznaucerów miniaturowych białych

  dzisiaj wyświetleń: 3 (ogółem 3)

 • Sosnowe Zacisze - Berneński Pies Pasterski

  Sosnowe Zacisze - Berneński Pies Pasterski

  Tu znajdziesz wszystko o Berneńczyku, doskonałym psie rodzinnym, najpiękniejszej rasy pochodzącej ze Szwajcarii.

  dzisiaj wyświetleń: 1 (ogółem 1)

 • Apteka Natury FCI

  Apteka Natury FCI

  Domowa hodowla psów rasy Leonberger

  dzisiaj wyświetleń: 0 (ogółem 4)

 • Azarin (FCI) Whippet & Chart Perski Saluki

  Azarin (FCI) Whippet & Chart Perski Saluki

  Domowa hodowla utytulowanych psów rasy Chart Angielski Whippet, Chart Perski Saluki. Zapraszam też na podstronę poświęconą fotografii, webdesign, grafice.

  dzisiaj wyświetleń: 0 (ogółem 0)

 • Gawika FCI

  Gawika FCI

  hodowla psów rasy flat coated retriever. 3 eleganckie, wesołe psiaki Pola, Porter i Miłka mieszkają razem z nami, jeżdżą na wakacje, niestrudzenie jak przystało na retrievery aportują z lądu i wody, tropią. Są posłuszne, zrobią wszystko dla człowieka, tolerują pobratymców i inne zwierzaki, kochają dzieciaki. Kochane, przymilne i przytulaśne, nasze kochane flaty.....

  dzisiaj wyświetleń: 0 (ogółem 0)

 • BARGEST hodowla Gryfoników

  BARGEST hodowla Gryfoników

  Hodujemy gryfoniki wszystkich odmian tzn. Gryfonik brukselski Gryfonik Belgijski Brabantczyk - odmiana gładkowłosa Cały czas dążymy do poprawiania eksterieru.

  dzisiaj wyświetleń: 0 (ogółem 0)

 • Z Norblińskiej Doliny

  Z Norblińskiej Doliny

  Hodowla psów rasowych od 1995 roku. Hodujemy Czarne Teriery Rosyjskie, Teriery Szkockie i Polskie Owczarki Nizinne. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!!

  dzisiaj wyświetleń: 0 (ogółem 0)

 • Z Gumisiowego Lasu

  Z Gumisiowego Lasu

  Sznaucery są z nami od zawsze.Naszej pasji i miłości do sznaucerów nie da się opisać.W naszej hodowli szczenięta bywają bardzo żadko , ale jeżeli już mają być to nasze krycia sa dokładnie przemyślane , do każdej z suk dobieramy wyjątkowych i wybitnych partnerów.Szczenięta z naszej hodowli są wychowywane w domowej atmosferze, odpowiednio socjalizowane i maksymalnie zadbane,mają kontakt z dziećmi jak i zwierzętami domowymi.Więcej informacji jest na naszej stronie internetowej.

  dzisiaj wyświetleń: 0 (ogółem 0)

 • Hera TopDog

  Hera TopDog

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą Hodowlą Dogów Niemieckich Żółtych i Pręgowanych.Strona ta powstała w celu przybliżenia Państwu wizerunku naszych psów i umożliwienia zakupu elitarnych szczeniąt. Znajdziecie tu Państwo także opis tej cudownej rasy, zdjęcia oraz osiągnięcia i sukcesy hodowlane. Wierzymy, że nasze psy usatysfakcjonują Państwa w pełni i pozwolą spełniać marzenia...

  dzisiaj wyświetleń: 0 (ogółem 0)

 • Serce Leona - Leonberger Kennel

  Serce Leona - Leonberger Kennel

  Hodowla psów rsy Leonberger , Mops , Border Collie i Wyżeł Weimarski. Opis rasy , Galeria , Szczenieta ,

  dzisiaj wyświetleń: 0 (ogółem 0)

 • Pirenejski pies górski, berneński pies pasterski, landseer, leonberger

  Pirenejski pies górski, berneński pies pasterski, landseer, leonberger

  Berneński Pies Pasterski, Leonberger, Landseer, Pirenejskie Psy Górskie, te ostatnie od niedawna sprowadzone ze Szwecji, z hodowli pod Sztokholmem. Jest to podstawowe stadko naszej hodowli.Sprzedaż szczeniaków i reproduktory. Tel:586818567

  dzisiaj wyświetleń: 0 (ogółem 0)

 • Domowa Hodowla West Terrier White FCI

  Domowa Hodowla West Terrier White FCI

  Hodowla WEST TERRIER WHITE powstała w 2010r i jest hodowlą domową. Nasze psy sa traktowane jak członkowie rodziny. Ich wygląd wymaga pielęgnacji ,a ponieważ biorą udział w wystawach psów rasowych, staram się, aby na codzień także dobrze wyglądały. Reprodukcja w mojej hodowli jest starannie dobierana. Zapraszam do zapoznania się z hodowlą WEST TERRIER WHITE.

  dzisiaj wyświetleń: 0 (ogółem 0)

 • Pokerowy Żywot (FCI)

  Pokerowy Żywot (FCI)

  Hodowla Psów Rasowych, Związku Kynologicznego w Polsce będącego członkiem Światowej Federacji Kynologicznej (FCI) z zarejestrowanym przydomkiem hodowlanym numer 3045/P - Pokerowy Żywot (FCI). Zajmujemy się propagacją i dążeniem na bazie tworzonej wielopokoleniowej własnej bazy hodowlanej i puli genetycznej dającej możliwość odpowiedniego doboru przy kojarzeniu, do doskonałości psychofizycznej ras, które prowadzimy, kierując się przede wszystkim wzorcem oraz naszym na pewno subiektywnym punktem widzenia z interpretacją, każdej z nich.

  dzisiaj wyświetleń: 0 (ogółem 0)

 • Hannoveria FCI

  Hannoveria FCI

  Hodowla Sznaucerów Miniaturowych czarno-srebrnych. Zapraszamy!

  dzisiaj wyświetleń: 0 (ogółem 0)

 • Gryfoniki z hodowli Molidejs FCI

  Gryfoniki z hodowli Molidejs FCI

  Trudno jest opisać miłość do psa, zwyczajnie się nie da...... Jest to miłość odzwajemniona,jedyna w swoim rodzaju, drugiej takiej nie ma. Ja mam to szczęscie, że dzielę te miłość, a raczej mnożę na 4 gryfonikowe serduszka. Nestorka rodu MOLIEJS to Ch.Pl. MISS MOP Duma Bojarów, długo wyczekiwana sunia, aktualnie już na emeryturze. To własnie MISS MOP Duma Bojarow, w domu DEJZI, dała początek mojej domowej, amatorskiej hodowli pod przydomkiem "Molidejs". Pierwszy miot Dejzuni "R", w wyniku mariażu z Int.Ch. Sjurprize iz Podmockovja NASTOYASCHIY POLKOVNIK zaskutkował powiększeniem mojej rodziny o cudną Brabantkę, Ch.Pl.,Mł.Ch.Pl. RAPSODIA Molidejs, która w roku 2014 została mamą................................ ze skojarzenia z............. Drugi miot Dejzi "S", rowniez ze skojarzenia z INT.CH.Sjurprize iz Podmockovja NASTOYASCHIY POLKOVNIK znów powiększył moją rodzinkę o gryfonkę brukselską, CH.Pl., Mł.Ch.Pl. SISSI Molidejs,która aktualnie jest mamą cudnych maleństw po mariażu z Int.Ch. Darisweet JAMES BOND.

  dzisiaj wyświetleń: 0 (ogółem 0)

 • Shih Tzu hodowla psów rasowych (FCI)

  Shih Tzu hodowla psów rasowych (FCI)

  Zapraszamy do odwiedzenia strony naszej hodowli.

  dzisiaj wyświetleń: 0 (ogółem 0)

 • GINGERS HAPPINESS

  GINGERS HAPPINESS

  W naszym domu mieszkają Pomeraniany oraz Chow chow

  dzisiaj wyświetleń: 0 (ogółem 0)

 • April Night - Hodowla American Staffordshire Terrier

  April Night - Hodowla American Staffordshire Terrier

  Strona hodowli popularnej rasy American Staffordshire Terrier,Amstaff w woj.Pomorskim.Wspaniale szczenieta z rodowdoem,wyjatkowe suki hodowlane,doskonale reproduktory,Championy,wystawy,bogata galeria,aktualne informacje,zapowiedzi miotu,grafika dla hodowli,grafika reproduktora,rodowod graficzny

  dzisiaj wyświetleń: 0 (ogółem 0)

 • ANGEL NEGRA

  ANGEL NEGRA

  Hodowla owczarka francuskiego BEAUCERON, ANGEL NEGRA FCI,, członek Klubu Briarda i Beaucerona w Polsce

  dzisiaj wyświetleń: 0 (ogółem 0)

 • StarApart

  StarApart

  Poszukujesz noclegu w Poznaniu? Nie ograniczaj się do nudnych, małych i kosztownych pomieszczeń jakie proponują Ci hotele. Wyjdź poza granice i znajdź apartament, który przez weekend będzie Twoim domem.

  dzisiaj wyświetleń: 0 (ogółem 0)