<< Lipiec 2017 >>
PoWtSrCzPiSoNi
     12
3456789
10111213141516
1718192021
22
23
24252627282930
31      
KYNOLOGIA.PL - portal społecznościowy miłośników psów

Wystawa:  XX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB

XX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB
Ranga:
Międzynarodowa
Rozpoczęcie:
2012-06-23
Zgłoszenia do:
2012-06-04
Zakończenie:
2012-06-24
Organizacja:
ZKwP o. Szczecin

Organizator

Adres:
Al. Papieża Jana Pawła II nr 44, Szczecin 70-415 (zachodniopomorskie)
Tel:
91-434-65-09,
Email:

Miejse wystawy

Miejsce:
Stadion K.S. "ARKONIA"
Adres:
ul. Arkońska, Szczecin 71-245 ()

PROPONOWANA OBSADA SĘDZIOWSKA:
FCI 1 sobota
ANNA KOCHAN (PL)
Bearded Collie
Border Collie
Owczarek staroangielski (Bobtail)
Polski owczarek nizinny (Polish Lowland Sheepdog)
Polski owczarek podhalański (Tatra Shepherd Dog)

STEFAN SINKO (SLO)
Owczarek szetlandzki (Shetland Sheepdog)
Owczarek szkocki długowłosy (Collie Rough)
Owczarek szkocki krótkowłosy (Collie Smooth)
Welsh Corgi Cardigan, Pembroke

BARBARA CZASŁAWSKA (PL)
Owczarek niemiecki (German Shepherd Dog)

CRISTIAN STEFANESCU (ROM)
Bouvier des Flandres
Ceskoslovensky Vlcak
Owczarek australijski (Australian Shepherd)
Owczarki belgijskie (Groenendael, Laekenois, Malinois, Tervueren)
Owczarek francuski Beauceron
Owczarek francuski Briard
Schipperke
pozostałe rasy z Grupy 1 FCI (the other breeds of 1 FCI group)

FCI 2 niedziela (Sunday)

CRISTIAN STEFANESCU (ROM)
Czarny terier rosyjski (Russian Black Terrier)
Doberman (Dobermann)
Pinczer miniaturowy (Miniature Pinscher)
Pinczer średni (Pinscher)
pozostałe rasy z 1-ej sekcji grupy 2 FCI (the other breeds of 1. Section 2 FCI group)

DENIS KUZELJ (CY)
Sznaucery miniaturowe (Miniature Schnauzers)

MAGDALENA KOZŁOWSKA (PL)
Sznaucer olbrzym (Giant Schnauzers)
Sznaucer średni (Schnauzers)

MIROSŁAW REDLICKI (PL)
Bernardyn długowłosy (Long-haired Saint Bernard Dog)
Bernardyn krótkowłosy (Short-haired Saint Bernard Dog)
szwajcarskie psy pasterskie (Swiss Mountain and Cattle Dogs)

ANNA KOCHAN (PL)
Hovawart
Leonberger
Owczarek kaukaski (Caucassian Shepherd Dog)
Owczarek środkowoazjatycki (Central Asia Shepherd Dog)
Pirenejski pies górski (Pyrenean Mountain Dog)

STEFAN SINKO (SLO)
Buldog angielski (Bulldog)
Bullmastiff
Mastif angielski (Mastiff)
Mastif hiszpański (Spanish Mastiff)
Mastif neapolitański (Neapolitan Mastiff)
Mastif pirenejski (Pyrenean Mastiff)
Mastif tybetański (Tibetan Mastiff)

MAREK MACIEJ BORK-GRABKOWSKI (PL)
Dog argentyński (Dogo Argentino)
Dog kanaryjski (Dogo Canario)
Dog niemiecki (Great Dane)
Dog z Majorki (Majorca Mastiff)
Dogue de Bordeaux
Tosa

OLGA KUPRIANOVA-SINKO (SLO)
Landseer (typ kontyntalno-europejski)
Nowofundland (Newfoundland)
Rottweiler

JOANNA SZCZEPAŃSKA-KORPETTA (PL)
Bokser (German boxer)
Cane Corso Italiano
Shar Pei
pozostałe rasy z grupy 2 FCI (the other breeds of 2 FCI group)

FCI 3 sobota (Saturday)

PETER MACHETANZ (D)
Airedale Terrier
Bedlington Terrier
Border Terrier
Foksterier krótkowłosy (Fox Terrier Smooth)
Foksterier szorstkowłosy (Fox Terrier Wire)
Irish Soft Coated Wheaten Terrier
Kerry Blue Terrier
Lakeland Terrier
Manchester Terrier
Niemiecki terier myśliwski (German Hunting Dog)
Terier irlandzki (Irish Terrier)
Terier walijski (Welsh Terrier)

DENIS KUZELJ (CY)
Terier szkocki (Scottish Terrier)
West Highland White Terrier
pozostałe rasy z Grupy 3 FCI (the other breeds of 3 FCI group)

JANUSZ OPARA (pl)
Australian Silky Terrier
Yorkshire Terrier

DIANNE BARCLAY (AU)
Australian Terrier
Cairn Terrier
Jack Russell Terrier
Norfolk Terrier
Norwich Terrier
Parson Russell Terrier
Sealyham Terrier
Skye Terrier
Terier czeski (Cesky Terrier)

CSABA ZSOLT LOKODI (ROM)
American Staffordshire Terrier
Bulterier (Bull Terrier Standard)
Bulterier miniaturowy (Miniature Bull Terrier)
Staffordshire Bull Terrier

FCI 4 niedziela (Sunday)

CSABA ZSOLT LOKODI (ROM)
wszystkie rasy (all breeds)

FCI 5 niedziela (Sunday)

MARIE PETERSEN (DK)
Akita
Akita amerykańska (American Akita)
Alaskan Malamute
Siberian Husky

SIEGFRIED PETER (D)
Basenji

JANUSZ OPARA (PL)
Chow Chow
Eurasier
Karelski pies na niedźwiedzie (Karelian Bear Dog)
Łajki (Laika)
Samoyed
Shiba
Szpice niemieckie (German spitzs)
pozostałe rasy z grupy 5 FCI (the other breeds of 5 FCI group)

FCI 6 sobota (Saturday)

SIEGFRIED PETER (D)
bassety - wszystkie rasy (Bassets - all breeds)
Beagle
Bloodhound

MAŁGORZATA WIEREMIEJCZYK -WIERZCHOWSKA (PL)
Alpejski gończy krótkonożny (Alpine Dachsbracke)
Dalmatyńczyk (Dalmatian)
Gończy polski
Gończy słowacki (Slovensky Kopov)
Ogar polski
Posokowiec bawarski (Bavarian Mountain Scenthound)
Posokowiec hanowerski (Hanoverian Scenthound)
Rhodesian Ridgeback
pozostałe rasy z grupy 6 FCI (the other breeds of 6 FCI group)

FCI 7 niedziela (Sunday)

MAŁGORZATA WIEREMIEJCZYK-WIERZCHOWSKA (PL)
wszystkie rasy / all breeds

FCI 8 niedziela (Sunday)

ANDRZEJ KAŹMIERSKI (PL)
Golden Retriever

PETER MACHETANZ (D)
Labrador Retriever

VIVA MARIA SOLECKYJ-SZPUNAR (PL)
Cocker spaniel amerykański (American Cocker Spaniel)
Cocker spaniel angielski (English Cocker Spaniel)
Flat coated retriever
Nova Scotia Duck Tolling Retriever
Springer spaniel angielski (English Springer Spaniel)
Springer spaniel walijski (Welsh Springer Spaniel)
pozostałe rasy z grupy 8 FCI (the other breeds of 8 FCI group)

FCI 9 sobota (Saturday)

KRYSTYNA OPARA (PL)
Chihuahua

SIEGFRIED PETER (D)
Pudle (Poodles)

MARIE PETERSEN (DK)
Bichon Frise
Chin japoński (Japanese Chin)
Chiński grzywacz (Chinese Crested Dog)
Coton de Tulear
Maltańczyk (Maltese)
Papillon
Phalene
Spaniel tybetański (Tibetan Spaniel)
Terier tybetański (Tibetan Terrier)

MIROSŁAW REDLICKI (PL)
Boston Terrier
Buldog francuski (French Bulldog)
Mops (Pug)

OLGA KUPRIANOVA-SINKO (SLO)
Bolończyk (Bolognese)
Brabantczyk (Small Brabant Griffon)
Cavalier King Charles Spaniel
Hawańczyk (Havanese)
Gryfonik belgijski (Belgian Griffon)
Gryfonik brukselski (Brussels Griffon)
Lhasa Apso
Pekińczyk (Pekingese)
Shih Tzu
pozostałe rasy z Grupy 9 FCI (the other breeds of
9 FCI group)

FCI 10 sobota (Saturday)

ANDZREJ KAŹMIERSKI (PL)
wszystkie rasy / all breeds



Konkurs Młody Prezenter (Junior Handling)
VIVA MARIA SOLECKYJ-SZPUNAR (PL) - Sobota
KRYSTYNA OPARA (PL) - Niedziela


KONKURENCJE FINAŁOWE / THE FINALS

SOBOTA/SATURDAY - 23.06.2012
Młody Prezenter / Junior Handling - Viva Maria Soleckyj-Szpunar
Najlepszy z Rasy Polskiej / Best of polish breeds - Krystyna Opara
Pary Hodowlane / Best breeding couple - Marie Petersen (DK)
Najlepsze Baby/Best Baby - Anna Kochan
Najlepsze Szczenię/ Best puppy - Denis Kuzelj (CY)
Najlepszy Weteran / Best veteran - Csaba Szolt Lokodi (ROM)
Najlepszy Młodzieżowy Pies / Best junior - Olga Kuprianova-Sinko (SLO)
Najlepszy Pies w Grupie / Best of groups:
1 - Christian Stefanescu (ROM)
3 - Peter Machetanz (D)
6 - Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska
9 - Krystyna Opara
10 - Stefan Sinko (SLO)

NIEDZIELA/SUNADY - 24.06.2012
Młody Prezenter / Junior Handling - Krystyna Opara
Pary Hodowlane / Best breeding couple - Mirosław Redlicki
Najlepsze Baby - Olga Kuprianova-Sinko (SLO)
Najlepsze Szczenię/ Best puppy - Magdalena Kozłowska
Najlepszy Weteran / Best veteran - Viva Maria Soleckyj-Szpunar
Najlepszy Młodzieżowy Pies / Best junior - Stefan Sinko (SLO)
Najlepszy Pies w Grupie / Best of groups:
2 - Denis Kuzelj (CY)
4 - Csaba Zsolt Lokodi (ROM)
5 - Marie Petersen (DK)
7 - Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska
8 - Viva Maria Soleckyj-Szpunar

BEST IN SHOW – ANDRZEJ KAŹMIERSKI

Obsada sędziowska może ulec zmianie.

DODAJ ZDJĘCIE

Nie ma jeszcze zdjęć z tej wystawy.

DODAJ WYNIKI
Grupa 6
Posokowiec bawarski
ZKwP o. Szczecin XX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych CACIB
Ruda Bahiya Ruda Bahiya z Jeleniego Zdroju (Posokowiec bawarski)
Klasa: pośrednia, Lokata: lokata I, Ocena: doskonała
Tytuły: CWC/CAC, res.CACIB
DODAJ DOJAZD

Nie ma jeszcze dojazdów dla tej wystawy.

OCEŃ

0

0
UDOSTĘPNIJ
ULUBIONE 0
Wyświetleń: 7710