<< Maj 2018 >>
PoWtSrCzPiSoNi
 123456
78910111213
141516171819
20
21222324252627
28293031   
KYNOLOGIA.PL - portal społecznościowy miłośników psów

Wystawa:  XXIV Jesienna Wystawa Psów Rasowych

XXIV Jesienna Wystawa Psów Rasowych
Ranga:
Krajowa
Rozpoczęcie:
2012-10-14
Zgłoszenia do:
2012-09-17
Zakończenie:
2012-10-14
Organizacja:
ZKwP o. Legionowo

Organizator

Adres:
ul.Jagiellońska 20, Legionowo 05-120 (mazowieckie)
Tel:
22-784-27-66,
Email:

Miejse wystawy

Miejsce:
Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Dworze Mazowieckiem
Adres:
Sportowa 66, Nowy Dwór Mazowiecki ()

Proponowana obsada sędziowska, 14/10/2012
Młody Prezenter

Sonia Philippou-Kelveri (Cypr)


Gr. I

-- Piotr Król
Owczarek niemiecki długowłosy
Owczarek niemiecki krótkowłosy

-- Barbara Larska
Australian Cattle Dog
Biały Owczarek Szwajcarski
Komondor
Owczarek belgijski Groenendael
Owczarek belgijski Laekenois
Owczarek belgijski Malinois
Owczarek belgijski Tervueren
Owczarek francuski Beauceron
Owczarek francuski Briard
Owczarek Staroangelski Bobtail
Owczarek szkocki długowłosy
Polski owczarek nizinny

-- Andrzej Tyburczyk
Bearded Collie
Border collie
Bouvier des Flandres
Ceskoslovensky Vlcak
Mudi
Owczarek Australijski Kelpie
Owczarek australijski typ amerykański
Owczarek pirenejski
Owczarek Podhalański
Owczarek Południoworosyjski Jużak
Owczarek szetlandzki
Puli kolorowy
Saarlooswolfhond

-- Stanisław Abłamowicz
Schipperke
Welsh Corgi Cardigan
Welsh Corgi Pembroke

Gr. II

-- Ulf Brathen (Dania)
Berneński pies pasterski
Sznaucer miniaturowy biały
Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny
Sznaucer miniaturowy czarny
Sznaucer miniaturowy pieprz i sól

--Lilianna Bachurzewska
Bokser pręgowany
Bokser żółty
Duży szwajcarski pies pasterski
Fila Brasileiro
Hovawart
Leonberger
Mastif angielski
Mastif hiszpański
Mastif neapolitański
Mastif pirenejski
Mastif tybetański
Nowofunland

-- Anna Bogucka
Czarny terier
Dog niemiecki błękitny
Dog niemiecki czarny i arlekin
Dog niemiecki żółty i pręgowany
Owczarek środkowoazjatycki

-- Zygmunt Jakubowski
Anatolian
Appenzeller
Bernardyn długowłosy
Bernardyn krótkowłosy
Boerboel (rasa nieuznana)
Buldog angielski
Chodsky pes (rasa nieuznana)
Dog argentyński
Dog z majorki
Lancashire Heeler (rasa nieuznana)
Owczarek kaukaski
Patterdale Terrier
Pirenejski pies górski
Sarplaninac
Shar pei
Sznaucer olbrzym czarny
Sznaucer olbrzym pieprz i sól
Sznaucer średni czarny
Sznaucer średni pieprz i sól

-- Robert Mroczko
Bullmastif
Cane Corso Italiano
Dog kanaryjski
Dogue de Bordeaux
Entelbucher
Rottweiler
Tosa

-- Bożena Kowalska-Malitka
Doberman
Pinczer miniaturowy
Pinczer średni

Gr. III

-- Ina Małecka
Australian Silky Terrier
Cairn Terrier
Dandie Dinmont Terrier
Norwich Terrier
Sealyham Terrier
Terier australijski
Terier szkocki
West Highland White Terrier

-- Andrzej Jendrasiak
Airedeale Terrier
Bedlington Terrier
Border Terrier
Foksterier krótkowłosy
Foksterier szorstkowłosy
Irish Soft Coated Wheaten Terrier
Jack Russel Terrier
Kerry Blue Terrier
Manchester terrier
Niemiecki Terier Myśliwski
Parson Russel Terrier
Skye terrier
Terier irlandzki
Terier walijski

-- Bożena Kowalska-Malitka
Yorkshire terrier

-- Piotr Król
American Staffordshire Terrier
Bullterier
Bullterier miniaturowy
Staffordshire Bullterier

Gr. IV

-- Dorota Pawlikowska-Rosół
cała grupa IV

Gr. V

-- Katarzyna Czarkowska
Akita
Akita amerykańska
Alaskan Malamute
Podenco z Ibizy szorstkowłosy
Podengo Portugalski krótkowłosy miniaturowy
Samoyed
Siberian Husky

-- Anna Jaśkiewicz
pozostałe psy z grupy V

Gr. VI

-- Stanisław Abłamowicz
Gończy Polski
Ogar Polski
Posokowiec bawarski
Rhodesian Ridgeback

-- Tomasz Mroczek
Basset Hound
Beagle
Bloodhound
Dalmatyńczyk
Gończy słowacki
Gończy szwajcarski-gończy berneński
Petit Basset griffon vendeen

Gr. VII

-- Tadeusz Chwalny
cała grupa VII

Gr. VIII

-- Hans van den Berg (Holandia)
Golden retriever
Labrador retriever

-- Monika Cyperling
pozostałe psy z grupy VIII

Gr. IX

-- Piet Roosenboom (Belgia)
Boston Terrier
Chihuahua długowłosy
Chihuahua krótkowłosy
Maltańczyk
Rosyjski Toy długowłosy
Rosyjski Toy krótkowłosy


-- Sonia Philippou-Kelveri (Cypr)
Buldog Francuski

-- Adam Ostrowski
Bichon Frise
Brabantczyk
Chin japoński
Cotton de Tulear
Gryfonik belgijski
Gryfonik brukselski
Hawańczyk
Mops
Lhasa Apso
Lwi piesek
Pekińczyk
Spaniel kontynentalny – Papillon
Spaniel kontynentalny - Phalene
Spaniel tybetański
Terier tybetański

-- Jakub Kruczek
Cavalier King Charles Spaniel
Chiński grzywacz
King Charles Spaniel
Pudle
Shih Tzu


Gr. X

-- Barbara Larska
cała grupa X

Konkurencje finałowe:
MŁODY PREZENTER - Sonia Philippou-Kelveri (Cypr)

NAJPIĘKNIEJSZE BABY - Bożena Kowalska-Malitka

NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ - Anna Bogucka

NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR - Piotr Król

NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN - Stanisław Abłamowicz

NAJPIĘKNIEJSZY PIES RAS POLSKICH - Zygmunt Jakubowski

BOG I -Andrzej Tybruczyk
BOG II - Lilianna Bachurzewska
BOG III - Andrzej Jendrasiak
BOG IV - Dorota Pawlikowska-Rosół
BOG V - Anna Jaśkiewicz
BOG VI - Tomasz Mroczek
BOG VII - Tadeusz Chwalny
BOG VIII - Monika Cyperling
BOG IX - Adam Ostrowski
BOG X - Barbara Larska
BEST IN SHOW - Hans van den Berg (Holandia)
Stanisław Abłamowicz
Gończy Polski
Ogar Polski
Posokowiec bawarski
Rhodesian Ridgeback

Tomasz Mroczek
Basset Hound
Beagle
Bloodhound
Dalmatyńczyk
Gończy słowacki
Gończy szwajcarski-gończy berneński
Petit Basset griffon vendeen


Gr. VII
Tadeusz Chwalny
cała grupa VII


Gr. VIII
Hans van den Berg (Holandia)
Golden retriever
Labrador retriever


Monika Cyperling
pozostałe psy z grupy VIII


Gr. IX
Piet Roosenboom (Belgia)
Boston Terrier
Chihuahua długowłosy
Chihuahua krótkowłosy
Maltańczyk
Rosyjski Toy długowłosy
Rosyjski Toy krótkowłosy


Sonia Philippou-Kelveri (Cypr)
Buldog Francuski

Adam Ostrowski
Bichon Frise
Brabantczyk
Chin japoński
Cotton de Tulear
Gryfonik belgijski
Gryfonik brukselski
Hawańczyk
Mops
Lhasa Apso
Lwi piesek
Pekińczyk
Spaniel kontynentalny – Papillon
Spaniel kontynentalny - Phalene
Spaniel tybetański
Terier tybetański

Jakub Kruczek
Cavalier King Charles Spaniel
Chiński grzywacz
King Charles Spaniel
Pudle
Shih Tzu


Gr. X
Barbara Larska
cała grupa X

Konkurencje finałowe:
MŁODY PREZENTER - Sonia Philippou-Kelveri (Cypr)

NAJPIĘKNIEJSZE BABY - Bożena Kowalska-Malitka

NAJPIĘKNIEJSZE SZCZENIĘ - Anna Bogucka

NAJPIĘKNIEJSZY JUNIOR - Piotr Król

NAJPIĘKNIEJSZY WETERAN - Stanisław Abłamowicz

NAJPIĘKNIEJSZY PIES RAS POLSKICH - Zygmunt Jakubowski

BOG I -Andrzej Tybruczyk
BOG II - Lilianna Bachurzewska
BOG III - Andrzej Jendrasiak
BOG IV - Dorota Pawlikowska-Rosół
BOG V - Anna Jaśkiewicz
BOG VI - Tomasz Mroczek
BOG VII - Tadeusz Chwalny
BOG VIII - Monika Cyperling
BOG IX - Adam Ostrowski
BOG X - Barbara Larska
BEST IN SHOW - Hans van den Berg (Holandia)

DODAJ ZDJĘCIE

Nie ma jeszcze zdjęć z tej wystawy.

DODAJ WYNIKI
Grupa 2
Sznaucer średni pieprz i sól
ZKwP o. Legionowo XXIV Jesienna Wystawa Psów Rasowych
J.Ch. Impreza Artax's Angels J.Ch. Impreza Artax's Angels Artax's Angels (Sznaucer średni pieprz i sól)
Klasa: młodzieży, Lokata: lokata I, Ocena: doskonała
Tytuły: Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie (NJwR), Zwycięzca Rasy (ZR/BOB)
DODAJ DOJAZD

Nie ma jeszcze dojazdów dla tej wystawy.

OCEŃ

0

0
UDOSTĘPNIJ
ULUBIONE 0
Wyświetleń: 4038